Aktuali informacija

Reaguojant į Vyriausybės nuo 2020-03-16 0.00 val. visoje šalyje paskelbtą karantiną, Nacionalinė teismų administracija informuoja, jog konsultacijų Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalo e.teismas.lt naudojimosi klausimais teikimo tvarka nesikeičia - konsultacijos telefonu Portalo naudotojams bus teikiamos darbo dienomis nuo 9.00 iki 12.00 val. ir visą darbo dieną el. pašto adresu [email protected], tačiau, atsižvelgiant į tai, kad kreipimųsi skaičius yra itin padidėjęs, rekomenduojame kreiptis elektroniniu paštu, o ne telefonu.
Primename, kad aukščiau nurodytais kontaktiniais duomenimis asmenims teikiama pagalba, susijusi tik su naudojimusi portalo funkcionalumais: kaip prisijungti prie portalo, kaip pateikti teismui dokumentus ir peržiūrėti teismo atsiųstus dokumentus, kaip sumokėti žyminį mokestį ar teismo paskirtą baudą.

Taip pat visą informaciją ir video medžiagą, kaip naudotis portalu e.teismas.lt, galite lengvai rasti portalo Naudotojo vadove, skiltyse „Video pagalba“ ir „DUK“.

Teisines konsultacijas dėl kreipimosi į teismą ir dokumentų pildymo teikia Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba ir jos padaliniai, kurių kontaktus galite rasti interneto svetainėje https://vgtpt.lrv.lt