Dėl informacijos Viešųjų elektroninių paslaugų portale atkūrimo

Sutrikus Viešųjų elektroninių paslaugų (VEP) sistemai, yra vykdomi informacijos atkūrimo darbai. Registruoti VEP vartotojai gali padėti Nacionalinei teismų administracijai atsekti galimai prarastą ir  atkurti sistemos gedimo metu prarastą informaciją.

Prašome Jūsų  prisidėti prie prarastų duomenų atkūrimo savo paskyroje, atliekant šiuos veiksmus:

-   pasitikrinti, ar Jūsų paskyroje  yra matomi dokumentai, kuriuos Jūs pateikėte į VEP  portalą iki š. m. lapkričio 28 d. 18.45 val., ir nematomus dokumentus pakartotinai persiųsti teismui VEP sistema, pažymint, kad dokumentas siunčiamas pakartotinai;

-   dokumentus,  kuriuos siuntėte nuo š. m. lapkričio 28 d. 18.45 val. iki  lapkričio 29 d. 13.00 val., nusiųsti iš naujo teismui VEP sistema, pažymint, kad dokumentas siunčiamas pakartotinai;

-   pasitikrinti procesinius įvykius bylose; tikėtina, kad, sutrikus VEP sistemai, dalis Jums skirtų pranešimų su teismo šaukimais, pranešimais į eilinį teismo posėdį, pranešimais apie teismo sprendimą, apie kitos proceso šalies pateiktą procesinį dokumentą ir pan. nebuvo perduota.

VEP gedimai taip pat galėjo sąlygoti tai, kad Jūsų paskyroje išsaugoti juodraščiai Jums bus nepasiekiami.

Kilus klausimų, prašome kreiptis el. p. konsultacija@teismai.lt arba tel. (8 5) 251 4129.

Atnaujinta 2013-12-04 14:00 val.

Šiuo metu dėl techninių kliūčių e.teismas.lt vartotojai negali išsiųsti sukurto juodraščio į Lietuvos teismų informacinę sistemą LITEKO. Problema bus pašalinta sistemos perdiegimo metu 2013-12-04 nuo 20:00 val. iki 22:00 val.

Atsiprašome už sukeltus nepatogumus ir dėkojame už bendradarbiavimą.