Informacija apie mokėjimus per portalą e.teismas.lt šventinėmis dienomis

Informuojame, kad 2014 m. gruodžio 30 d. 11. 59 val. iki 2015 m. sausio 1 d. 14.00 val. naudotojai negalės atlikti mokėjimų per portalą e.teismas.lt.

Siekiant pasiruošti euro įvedimui Lietuvoje, naudojantis Valstybės informacinių išteklių sąveikumo platformos (toliau – VIISP) Apmokėjimo per VIISP paslauga bus stabdomi arba su apribojimais vykdomi iš išorinių sistemų inicijuoti mokėjimai.

Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos (toliau – IVPK) taip pat informuoja, kad nuo kitų metų sausio 1 d. 14.00 val. atnaujinus VIISP mokėjimo paslaugos teikimą IVPK negalės užtikrinti, kad tuo laiku visi bankai jau bus pasirengę vykdyti atsiskaitymus eurais, todėl portalo e.teismas.lt naudotojams vis dar gali tekti susidurti su problemomis.

Taip pat atkreiptinas dėmesys, jog nuo 2015 m. sausio 1 d. 14.00 val. visi mokėjimai per VIISP bus vykdomi tik eurais, todėl visos sumos, kurios bus nurodytos mokėjimų pranešimuose, nuo 2015 m. sausio 1 d. bus traktuojamos eurais, o ne litais.