Naujovės teismų elektroninių paslaugų vartotojams

Nacionalinė teismų administracija, siekdama gerinti naudojimąsi Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalu e.teismas.lt ir užtikrinti spartų jo veikimą, informuoja, kad 2016 m. spalio 2 d.  senesni nei 14 kalendorinių dienų teismo siųsti pranešimai apie byloje įvykusius įvykius, teismo siųstus dokumentus, kuriuos portalo naudotojai gali matyti skiltyje „Gauti dokumentai“, bus perkeliami į pranešimų archyvą.

Atkreipiame dėmesį, kad šie pranešimai nebus ištrinami ir portalo naudotojas juos galės rasti skiltyje „Gauti dokumentai“ varnele pažymėjęs „Ieškoti archyve“ bei paspaudęs mygtuką „Ieškoti“.

Taip pat primename, kad portalo naudotojai, siekdami reguliuoti gaunamų pranešimų apie bylos nagrinėjimo procese įvykusius įvykius kiekį, portale gali pasirinkti, kokius pranešimus nori gauti paskyroje. Detaliau apie šią funkciją galite skaityti portalo naudotojo vadove (psl. 166 – 167).

Kilus klausimų ar neaiškumų, maloniai prašome kreiptis į portalo administratorių el. p. konsultacija@teismai.lt, tel. (8 5) 251 4129.

Linkime sėkmingo naudojimosi portalo teikiamomis paslaugomis.