Nuo liepos 18 d. keičiasi e.teismas.lt naudotojų konsutltavimo tvarka

Nuo š. m. liepos 18 d. keičiasi Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalo e.teismas.lt naudotojų konsultavimo tvarka – konsultacijos telefonu Portalo naudotojams bus teikiamos darbo dienomis nuo 9.00 iki 12.00 val.
Kitu laiku klausimus, kilusius naudojantis portalu, darbo dienomis prašome pateikti nauju el. pašto adresu pagalba@teismai.lt. Atsakymą į paklausimą pateiksime ne vėliau kaip per 1-3 darbo dienas.
Primename, kad aukščiau nurodytais kontaktiniais duomenimis asmenims teikiama pagalba, susijusi tik su naudojimusi portalo funkcionalumais: kaip prisijungti prie portalo, kaip pateikti teismui dokumentus ir peržiūrėti teismo atsiųstus dokumentus, kaip sumokėti žyminį mokestį ar teismo paskirtą baudą.
Taip pat visą informaciją ir video medžiagą, kaip naudotis portalu e.teismas.lt, galite lengvai rasti portalo Naudotojo vadove, skiltyse „Video pagalba“ ir „DUK“ .

Teisines konsultacijas dėl kreipimosi į teismą ir dokumentų pildymo teikia Valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyba ir jos padaliniai, kurių kontaktus galite rasti interneto svetainėje www.teisinepagalba.lt.