Vartotojai jau gali sklandžiai naudotis dauguma portalo e.teismas.lt funkcijų

Informuojame, kad dauguma Lietuvos teismų elektroninių paslaugų portalo e.teismas.lt veikimo spartos problemų, su kuriomis susidurdavo portalo vartotojai, yra pašalintos.

Portalo vartotojai su sistemos spartos sutrikimais laikinai dar gali susidurti tik atlikdami kai kurias funkcijas. Tokiais atvejais rekomenduojame jas atlikti pakartotinai.

Galimi sutrikimai: portalo vartotojai gali negauti pranešimų apie įvykius bylose, teismo pranešimų apie išsiųstus dokumentus, žyminio mokesčio apskaičiavimo ir atvaizdavimo portale bei elektroninio dokumento peržiūros klaidomis.

Šiuos sutrikimus numatoma pašalinti šiandien iki 18 val.

Atkreipiame dėmesį, kad su teismo siunčiamais dokumentais portalo vartotojai gali susipažinti atsivertę bylos kortelę paskyroje. Šiuo sutrikimų laikotarpiu periodiškai rekomenduojame tikrinti šią informaciją.

Atsiprašome už laikinus naudojimosi portalu nepatogumus.

Įvertindami portalo vartotojų atsiliepimus apie atnaujintą pranešimų rūšiavimą paskyrose, pažymime, kad, atsižvelgus į portalo vartotojų pageidavimus portalo paslaugų plėtrai, portale buvo įdiegti žymėjimai „perskaitytiems“ ir „neperskaitytiems“ pranešimams. Šiuo metu sistema automatiniu būdu informuoja apie paskyrose gautus pranešimus, su kuriais vartotojas nesusipažino, neatsižvelgiant į jų gavimo laiką, t. y. vartotojas kaip „neperskaitytus“ gali matyti ankstesnių laikotarpių pranešimus.